Drukuj

Ojciec Pio

 

Grupa modlitewna św. Ojca Pio 
działająca przy parafii pw. Wniebowstąpienia Pańskiego
w Sanoku.


Nasza grupa modlitewna spotyka się od kilku lat. Wszyscy jesteśmy zafascynowani życiem, działalnością oraz drogą do świętości Ojca Pio. Podczas naszych spotkań pragniemy zgłębić życie modlitwy, uczyć się nieustannie pogłębionego chrześcijańskiego życia a także krzewić drogę do świętości wyznaczoną przez naszego świętego Patrona.

Gromadzimy się zazwyczaj w 3 środę lub czwartek miesiąca. Nasze spotkanie poprzedza Adoracja Najświętszego Sakramentu, udział w Eucharystii a po niej spotkanie formacyjne na plebanii. Każde spotkanie rozpoczynamy wspólną modlitwą do Ducha Świętego prosząc o błogosławione owoce tych chwil. Następnie próbujemy podzielić się Słowem Bożym, które docierało do nas i zapadło w serce w czasie od ostatniego spotkania. Następnie podejmujemy formacyjny temat dotyczący życia i wiary a związany z postacią Ojca Pio. Podczas ostatniego spotkania patrzyliśmy na Ojca Pio jako wielkiego miłośnika Męki Pańskiej. Obejrzeliśmy także katechezę o Całunie Turyńskim.

Na kolejne spotkanie zapraszamy 19 marca. O godz. 16.30. wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz osobista adoracja. Następnie Eucharystia a po niej spotkanie formacyjne. Serdecznie zapraszamy także nowe osoby. Dla wszystkich starczy miejsca. (JM)

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości 

Statystyka

Odsłon : 516073