Drukuj

b_150_100_16777215_0___images_stories_od_2.jpg

 

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22 Niedziela Zwykła 3.09.2017r.

 

1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian: • Zofia Filipczak • Ewelina i Tadeusz Mroczkowscy • Genowefa i Tadeusz Sabat • Teresa i Roman Maciejczyk

2. Dziękujemy wszystkim parafianom - ofiarodawcom na rzecz poszkodowanych w sierpniowych wichurach.

3. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.

4. Jutro rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18. Msza św. w Olchowcach dla dzieci o godz. 8.15. po jej zakończeniu rozpoczęcie roku w szkole. Zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami, dziadkami oraz wszystkich chętnych.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Po mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

6. W piątek święto Narodzenia NMP. Matki Bożej Siewnej. Zapraszamy na mszę św. do Olchowiec o godz. 18.00. w czasie, której poświęcimy wszelkie ziarna na zasiew.

7. W sobotę msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 19.00.

8. Jak co roku zbierać będziemy elektroodpady. Dochód z ich sprzedaży w tym roku będzie przeznaczony na zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce. O pomoc poprosiły siostry ze Zgromadzenia Małe Misjonarki Miłosierdzia. Od jutra do 15 września do godz. 13.30. Można składać elektrośmieci na placu jadąc w kierunku naszego cmentarza po lewej stronie za hydrantem. Szczegóły w gablocie.

9. Intencje mszalne: • Niedziela – Zarezerwował Pan Wojnarowski (zapraszamy do zakrystii)

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 

Statystyka


Warning: Creating default object from empty value in /home/hosting/86_olchowce.przemyska.pl/pub/www/modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 370590